hakiki bal

Güldere Hakkında

about-us

KIRLIOĞLU TARIM

Firmamız 1983 yılında inşaat malzemesi alım satımı ile ticari hayata başlamıştır. Aynı yılda kuru incir,kestane ve kekik ticaretine başlamış olup,1993 yılında KIRLIOĞLU TARIM ÜRÜNLERİ TİC.LTD.ŞTİ’ni kurmuştur. 2000 yılından sonra kekik ve kestane ticaretine son verip kuru incir işletmeciliğine başlamış ve yurtiçi toptan pazarlarda yerini almıştır.Yurtiçi pazarlarda önemli yer tutan firmamız,kapasite arttırımına giderek 2005 yılından sonra üretimle ihracata ilk adımlarını atmıştır.2005 yılından bu yana ihracata yönelmek için makinalaşmaya gidilmiş,yatırımlarımızla desteklenen sürekli geliştirme ve iyileştirme faaliyetleriyle ISO9001 ve HACCP belgeleri alınmıştır.

24 yıllık satın alma tecrübemizle en iyi incirleri satın alıp, gıda mühendisi kontrolünde GÜLDERE markasıyla en iyi,en hijyenik ve sağlıklı koşullarda üretim yapmak,tüketicimize en iyi hizmeti vermek ve devamlı müşteri memnuniyeti sağlamak başlıca hedefimizdir.

ÜRETİM

Satın alma

Firmamızca satın alınacak kuru incirler, deneyimli satınalma personeli tarafından gerekli titizlik ve özenle gerçekleştirilir. Kuru incirler satın alınırken aflotoksin kontrolünden geçer. Sınıf,boy ve kalite özelliklerine göre kontrol edilir. Uygun bulunan kuru incirler en kaliteli şekilde üretilmek üzere satın alınır.

Fümigasyon

 Tüketime sunulacak kuru incirlerin, kurt böcek vb. Zararlılardan arındırılması ve bozulmadan uzun süre saklanabilmesi için fümigasyon işlemi uygulanır.

Ayıklama Projesi

 Bu proseste tüketime sunulacak kuru incirlerden çürük,ferment,esmer ve hasarlı olanları sağlam olanlardan ayrılır.

Boylama Projesi

 Kuru incirler numaralı elekler yardımıyla büyüklüklerine göre 1-10 arası boylara ayrılır.

Aflatoksin Kontrol Projesi

 Kuru incir için en önemli proses olan aflatoksin kontrol bölümünde tüketime sunulacak kuru incirler karanlık odada, deneyimli personeller tarafından UV ışık altında tek tek kontrol edilerek aflatoksinli olan incirler ayrılır.

about-us
about-us

Yıkama Projesi

 Ayıklama işleminden geçen ürünler yıkama işlemine tabii tutulur.bu proseste ürünler çeşidine göre belirli sıcaklıklarda yıkanır,temiz ve hijyenik olarak bir sonraki prosese aktarılır.

Kurutma Projesi

 Yıkanan ürünler kurutma odasında istenilen yumuşaklığa gelene kadar belirli ısı ve sürelerde kurutulur. Nem oranının tespiti için numune alınarak nem oranına bakılır.

Şekillendirme Projesi

 Kurutma işlemiyle şekillendirmeye elverişli hale getirilen kuru incirler istenilen paket çeşidine göre garland,layer protoben,pulled,lerida şekilleri verilerek deneyimli personel tarafından hijyenik koşullarda işlenir.

Paketlendirme Projesi

 Kurutma işlemiyle şekillendirmeye elverişli hale getirilen kuru incirler istenilen paket çeşidine göre garland,layer protoben,pulled,lerida şekilleri verilerek deneyimli personel tarafından hijyenik koşullarda işlenir.

Kalite Kontrol

 Üretim aşamaları boyunca sürekli kontrol sonucu üretimi tamamlanmış ürünler son kontrolden geçer. Kalite kontrol personeli tarafından numuneler alınarak muayene ve analizlere tabi tutulan ürünler tüketiciye sunulmak üzere depolanır.

Depolama ve Sevkiyat

 En hijyenik ve sağlıklı koşullarda üretilmiş kuru incirler,soğuk hava deposunda saklanarak tüketiciye ulaştırılır.

about-us

Güldere Hakkında

2000 yılından bu yana işletmemizde incir, hijyenik koşullarda en sağlıklı ve doğal haliyle gıda mühendisleri kontrolünde GÜLDERE markası ile paketleme işi devam etmektedir.İşletmemizde ISO 9001-2000 Toplam Kalite Sistem ve HACCP çalışmaları devam etmekte olup, T.K.İ.B Gıda Üretim Ve Sicil Belgesi Mevcuttur.

Ürünlerimiz

İletişim

www.guldereincir.com
Prof. Muammer Aksoy Mah. Devlet Karayolu Üzeri No:204 Nazilli-AYDIN

Telefon +90 256 313 70 70
Fax: +90 256 313 46 45

En çok satan ürünlerimiz

  • Gün kurusu 5000 gr
    GK-5
  • İncir bağlama 2500 gr
    İBL-25
  • İncir Lerida 2500 gr
    İLR-25