hakiki bal

Organik ürünlerimiz

Kuru İncir

Bağlama,garland,kokteyl,layer,lerida, naturel,protoben,pulled ve dökme incirürünlerimizi inceleyebilir ve e-store'muzdan satın alabilirsiniz.

Kuru Kayısı

Kuru kayısılar satın alınırken kükürt oranına bakılır.Boy,kalite ve kirlilik durumlarına göre kontrol edilerek değerlendirilir.

Ceviz

Ceviz folik asit ve E vitamini, demir, fosfor, magnezyum, potasyum, çinko mineralleri, omega 3 yağ asidi açısından zengin bir kaynaktır.

Kuru Üzüm

Organik kuru üzümler dolgun, çiğnenebilir ve doğal olarak tatlıdır. Kuru üzüm zengin bir lif, vitamin ve mineral kaynağı sağlar.

Fındık

Kuru kayısılar satın alınırken kükürt oranına bakılır.Boy,kalite ve kirlilik durumlarına göre kontrol edilerek değerlendirilir.

Kokteyl

Firmamızca satın alınacak kuru incirler, deneyimli satınalma personeli tarafından gerekli titizlik ve özenle gerçekleştirilir.

Güldere Hakkında

2000 yılından bu yana işletmemizde incir, hijyenik koşullarda en sağlıklı ve doğal haliyle gıda mühendisleri kontrolünde GÜLDERE markası ile paketleme işi devam etmektedir.İşletmemizde ISO 9001-2000 Toplam Kalite Sistem ve HACCP çalışmaları devam etmekte olup, T.K.İ.B Gıda Üretim Ve Sicil Belgesi Mevcuttur.

Ürünlerimiz

İletişim

www.guldereincir.com
Prof. Muammer Aksoy Mah. Devlet Karayolu Üzeri No:204 Nazilli-AYDIN

Telefon +90 256 313 70 70
Fax: +90 256 313 46 45

En çok satan ürünlerimiz

  • Gün kurusu 5000 gr
    GK-5
  • İncir bağlama 2500 gr
    İBL-25
  • İncir Lerida 2500 gr
    İLR-25