• sample-1

  Doğadan Sofranıza %100 doğal ürünler

  Bağlama,garland,kokteyl,layer,lerida, naturel,protoben,pulled ve dökme incirürünlerimizi inceleyebilir ve e-store'muzdan satın alabilirsiniz.

 • sample-2

  KURU KAYISI

  Kuru kayısılar satın alınırken kükürt oranına bakılır.Boy,kalite ve kirlilik durumlarına göre kontrol edilerek değerlendirilir.

 • sample-3

  Amacımz siz değerli müşterilerimize en doğal ve en kaliteli yöresel tatları (incir,kayısı,ceviz, kuru üzüm, fındık) üreticiden sofralarınıza ulaştırarak hayatlarınızı kolaylaştırmak ve doğal beslenmenizi sağlamak.

 • Kuru meyve ithalatı

  Türkiye Kurutulmuş Meyveler 150 ülkeye ihraç edilmektedir. Türkiye Kuru Meyve sektörü, yüksek kaliteli ürünleri ve 100 yılı aşkın süredir ihracat tecrübesiyle gurur duymaktadır.

 • İletişim merkezi

  Bu sayfamızdan birçok kaliteli kuru meyve üreticisine ulaşabilirsiniz.

 • Maksimum güvenlik

  SSL sertifikası,SET güvenlik sistemi,PCI DSS Sertifikaları,3D Secure sistemi sayesinde alışverişleriniz maksimum güvenliktedir.

Firmamız Hakkında

Kuru İncir, Kuru Kayısı, Kuru Üzüm

2000 yılından bu yana işletmemizde incir, hijyenik koşullarda en sağlıklı ve doğal haliyle gıda mühendisleri kontrolünde GÜLDERE markası ile paketleme işi devam etmektedir.İşletmemizde ISO 9001-2000 Toplam Kalite Sistem ve HACCP çalışmaları devam etmekte olup, T.K.İ.B Gıda Üretim Ve Sicil Belgesi Mevcuttur.

Amacımız siz değerli müşterilerimize en doğal ve en kaliteli yöresel tatları (incir,kayısı,ceviz, kuru üzüm, fındık) üreticiden sofralarınıza ulaştırarak hayatlarınızı kolaylaştırmak ve doğal beslenmenizi sağlamak.